OCL Brorssons Kontakt
FYLL I FORMULÄRET NEDAN FÖR ATT KONTAKTA OSS...




2columnshadow.png
  •  


OCL Brorssons
Rörgatan 11, Box 154
601 03 Norrköping

Telefon & Fax
011-19 77 20 (Telefon)
011-19 77 01 (Fax)


011-19 77 00
(Ordertelefon för våra återförsäljare)


Besöksadress
Rörgatan 11
Norrköping

Besöksadress, Lager 1
Rörgatan 11
Norrköping

Besöksadress, Lager 2
Exportgatan 28, 32,
Norrköping

Besöksadress, Workshop
Exportgatan 28, 32
Norrköping


ÖPPETTIDER
Klicka här för att se våra öppettider

PERSONAL
Richard Lundqvist s  Richard Lundqvist
VD


R.Lundqvist@oclbrorssons.se
 
  Curt Lundqvist
Styrelse / Senior Advisor


C.Lundqvist@oclbrorssons.se
 
Inga-Lill Lundqvist
Marknad / administration


I.Lundqvist@oclbrorssons.se
                                
Fredrik Kreem s Fredrik Kreem
Marknadsföring / IT 


F.Kreem@oclbrorssons.se
 
Peter Norlin s
Peter Norlin
Försäljningschef


P.Norlin@oclbrorssons.se
 
Marcus Danielsson s Marcus Danielsson
Inköp / produkt / ansvarig säljpersonal


m.danielsson@oclbrorssons.se
 
Johan Sabel s Johan Sabel
Säljare/Resande säljare norra Sverige och södra Sthlm. Mer info


J.Sabel@oclbrorssons.se
 
P„r Salkert s Pär Salkert
Säljare/Resande säljare mellansverige och norra Sthlm. Mer info


p.salkert@oclbrorssons.se
 
Thomas Hedberg s Thomas Hedberg
Säljare/Resande säljare västra Sverige. Mer info


t.hedberg@oclbrorssons.se
 
Johan Larsson s Johan Larsson
Säljare/Resande säljare södra Sverige. Mer info


j.larsson@oclbrorssons.se
 
Johan Sandberg s Johan Sandberg
Säljare


J.Sandberg@oclbrorssons.se
 
Sofie Truedsson Sofie Truedsson
Säljare


S.Truedsson@oclbrorssons.se
 
Emil L”fgren s Emil Löfgren 
Säljare


E.Lofgren@oclbrorssons.se
 
Patrik BlomAndersson s Patrik Blom Andersson
Administrativt säljstöd


P.BlomAndersson@oclbrorssons.se
 
Monika Brolin Monika Brolin
Ekonomichef 


M.Brolin@oclbrorssons.se
 
Elin Pilevång Elin Pilevång
Ekonomiassistent


E.pilevang@oclbrorssons.se
 
Lovisa Hemmingberg Lovisa Hemmingberg
Reception


L.Hemmingberg@oclbrorssons.se
 
Fredrik Fors s Fredrik Fors
Lagerchef


F.Fors@oclbrorssons.se
 
Peter Norrbom s Peter Norrbom
Lager
 
Daniel Lyrehag s Daniel Lyrehag
Lager
 
Joakim Fredriksson
Joakim Fredriksson 
Lager
 
Marcus Gezici s
Marcus Gezici
Lager
 
Pontus Rydholm Pontus Rydholm
Lager

 
Riad Karabas Riad Karabas
Lager
 
Anders Ranbo
Workshop


Workshop@oclbrorssons.se