Medarbetare
Richard Lundqvist s
Richard Lundqvist 
VD

R.Lundqvist@oclbrorssons.se

Curt Lundqvist
Styrelse / Senior Advisor

c.lundqvist@oclbrorssons.se

Inga-Lill Lundqvist

Marknad / administration

i.lundqvist@oclbrorssons.se
Fredrik Kreem s
Fredrik Kreem
Marknadsföring / IT

Sköter och uppdaterar hemsidor, Däckdata, gör kataloger, grafik, annonser m.m

F.Kreem@oclbrorssons.se
Peter Norlin s
Peter Norlin
Försäljningschef


P.Norlin@oclbrorssons.se
Marcus Danielsson s
Marcus Danielsson
Inköp / produkt / ansvarig säljpersonal

Sköter alla inköp och ansvarar för säljande personals planering och bemanning

m.danielsson@oclbrorssons.se
Johan Sabel s
Johan Sabel
Säljare/Sales

Resande säljare
Norra Sverige och södra Sthlm. Mer info 

J.Sabel@oclbrorssons.se
P„r Salkert s
Pär Salkert
Säljare/Sales

Resande säljare
Mellansverige och norra Sthlm. Mer info

p.salkert@oclbrorssons.se
Thomas Hedberg s
Thomas Hedberg 
Säljare/Sales
.
Västra Sverige. Mer info

t.hedberg@oclbrorssons.se
Johan Larsson s
Johan Larsson
Säljare/Sales

Södra Sverige. Mer info

j.larsson@oclbrorssons.se
Jonny R†getoft s
Jonny Rågetoft
Säljare

Kundservice och ordermottagning

j.ragetoft@oclbrorssons.se
Johan Sandberg s
Johan Sandberg
Säljare

Kundservice och ordermottagning

j.sandberg@oclbrorssons.se
Sofie Truedsson
Sofie Truedsson
Säljare

Kundservice och ordermottagning

S.Truedsson@oclbrorssons.se
Patrik BlomAndersson s
Patrik Blom Andersson
Administrativt säljstöd

Uppdaterar och underhåller vårt affärssystem med kundkonditioner och kundändringar.

p.BlomAndersson@oclbrorssons.se

Monika Brolin 
Ekonomichef

Sköter och fördelar arbetet på ekonomiavdelningen 

M.Brolin@oclbrorssons.se
Charlotte Jansson s
Charlotte Jansson
Ekonomi

Sköter den löpande ekonomiska redovisningen.

c.jansson@oclbrorssons.se
Fredrik Fors s
Fredrik Fors
Lagerchef

Fördelar och leder arbetet på lager 1 och lager 2
f.fors@oclbrorssons.se
Peter Norrbom s
Peter Norrbom
Lager

Hanterar order och sammanställer leveranser till kunder.
Daniel Lyrehag s
Daniel Lyrehag
Lager

Hanterar order och sammanställer leveranser till kunder.
Emil L”fgren s
Emil Löfgren
Lager

Hanterar order och sammanställer leveranser till kunder.
Marcus Gezici s
Marcus Gezici
Lager

Hanterar order och sammanställer leveranser till kunder.


Anders Ranbo
Workshop

Sköter vår verkstad

workshop@oclbrorssons.se
Till toppen